workshop - odpolední kurz kreslení fixy nejen pro designéry

Pro koho je tento kurz určen?

Kurz je především velmi vhodný pro začínající designéry, architekty, umělce a všechny ty, kteří si chtějí umět nakreslit své fantazie a náčrtky na objednávku na papír. Za použití speciálních popisovačů se v kurzu budeme učit znázornit různé textury, materiály a povrchy. Získané dovednosti práce s fixami Vám umožní kreslit skici a vytvářet vizualizace prostoru.

skicování textur a povrchů

Jedno odpoledne a naučte se základům kresby fixou.

Doba trvání kurzu kreslení nejen copic a touch markers je jeden den (odpoledne) - sobota nebo neděle. Čas výuky je 6 hodin + 10 minut pauza Začátek kurzu je ve 14 hodin 30 minut a předpokládaný konec kurzu ve 20 hodin a 40 minut. Veškeré pomůcky k výuce v ceně kurzu + káva, čaj nebo minerálka. Počet žáků: maxiálně 4 osoby na kurz. Preferuji osobnější přístup. 

Pro rezervaci kurzu nejen pro bytové designéry, dekoratéry a návrháře se informujte na telefoním čísle: 775 901 161 nebo piště na e-mail: elenkeller@seznam.cz. Kurzovné se platí na začátku kurzu v plné výši. Uvedená cena kurzu je konečná. Na částku kurzovného Vám bude vystaven doklad. Nejsme plátci DPH. Při předem omluvené hodině máte hmožnost nahrazení zameškaného termínu.

Rozpis 18 termínů jednodenního kurzu v Praze a v Plzni

workshop kurz kreslení fixy nejen pro designéry

  • Místo konání Plzeň - Lobzy, ul. Rolnické nám., parkování možné hned u objektu.
  • Místo konání Praha 3 Vinohrady, ul. Přemyslovká 11, rozhraní Žižkova a Vinohrad.

 

Plzeň       Beroun       Praha

perspektiva interiéru kresba fixem