workshop - odpolední kurz kreslení fixy nejen pro designéry

Pro koho je tento kurz určen?

Kurz je především velmi vhodný pro začínající designéry, architekty, umělce a všechny ty, kteří si chtějí umět nakreslit své fantazie a náčrtky na objednávku na papír. Za použití speciálních popisovačů se v kurzu budeme učit znázornit různé textury, materiály a povrchy. Získané dovednosti práce s fixami Vám umožní kreslit skici a vytvářet vizualizace prostoru.

skicování textur a povrchů

Jedno odpoledne a naučte se základům kresby fixou.

Doba trvání kurzu kreslení nejen copic a touch markers je jeden den (odpoledne) - sobota nebo neděle. Čas výuky je 6 hodin + 10 minut pauza Začátek kurzu je ve 14 hodin 30 minut a předpokládaný konec kurzu ve 20 hodin a 40 minut. Veškeré pomůcky k výuce v ceně kurzu + káva, čaj nebo minerálka. Počet žáků: maxiálně 4 osoby na kurz. Preferuji osobnější přístup. 

Pro rezervaci kurzu nejen pro bytové designéry, dekoratéry a návrháře se informujte na telefoním čísle: 775 901 161 nebo piště na e-mail: elenkeller@seznam.cz.

Platební podmínky kurzu:

workshop - odpolední kurz kreslení fixy platíte na 2x (500,- korun záloha při přihlášení převedená (připsaná) na účet minimálně 5 dnů před začátkem vašeho vybraného kurzu + doplatek v den začátku kurzu před zahájením. Kurz také můžete zaplatit  předem v plné výši. Uvedená cena kurzu je konečná. Na zálohu Vám bude předem vystavena zálohová faktura a následně doklad o doplatku kurzovného. 

informace k platbám a všeobecné podmínky kurzů

 

Rozpis 18 termínů jednodenního kurzu v Praze a v Plzni

jednodenní kurz kresba copic, touch fixy

  • Místo konání Plzeň - Lobzy, ul. Rolnické nám., parkování možné hned u objektu.
  • Místo konání Praha 3 Vinohrady, ul. Přemyslovká 11, rozhraní Žižkova a Vinohrad.

 

Plzeň       Beroun       Praha

perspektiva interiéru kresba fixem