Víkendový kurz kreslení fixy (Copic, Touch markers, Promarker a další)

skicování textur a povrchů nejen pro designéry a návrháře

Taky míváte někdy o víkendu čas a rádi kreslíte nebo něco tvoříte? Přihlašte se na víkendový kurz kreslení fixy a naučte se s námi novou zajímavou techniku kreslení. Fixy nejsou jenom "ty dětské" :o). Kreslit fixy se zpravidla naučí každý, jde jen o procvičování a čas který jste ochotni tomu věnovat. Kurz není určen jen designérům a návrhářům, ale všem co mají chuť přijít a vyzkoušet si kresbu fixou.

Doba trvání víkendového kurzu kreslení designérskými popisovači ( např. copic a touch markers) jsou dva dny - sobota, neděle. Místo výuky je Plzeň - Lobzy, ul. Rolnické nám. nebo Praha 3 - Vinohrady, ul. Přemyslovská. Čas výuky 6 hodin denně + 15 minut pauza (od 8.00hod - 14.15hod). Začátek víkendového kurzu je v 8.00hod v sobotu a předpokládaný konec kurzu následující den v neděli v 14.15hod.

Veškeré pomůcky k výuce v ceně kurzu + malý dárek pro Vás v závěru kurzu na Vaše budoucí kresby a skici. Počet žáků: maxiálně 4 osoby na kurz. Preferuji osobnější přístup. Přijďte se za námi podívat a odreagovat od starostí všedních dnů. Vůbec nevadí pokud nejste designér ani návrhář. Stačí, že se vám líbí kresba fixy a rádi by jste se tuto techniku s polečně s námi naučili. 

Pro rezervaci kurzu se informujte na telefoním čísle: 775 901 161. Program kurzu při více vyučovacích hodin denně obohacen o možnost většího procvičování. 

Platební podmínky kurzu:

víkendový kurz kreslení fixy platíte na 2x (500,- korun záloha při přihlášení převedená (připsaná) na účet minimálně 5 dnů před začátkem vašeho vybraného kurzu + doplatek v den začátku kurzu před zahájením. Kurz také můžete zaplatit  předem v plné výši. Uvedená cena kurzu je konečná. Na zálohu Vám bude předem vystavena zálohová faktura a následně doklad o doplatku kurzovného. 

informace k platbám a všeobecné podmínky kurzů

Rozpis 8 termínů víkendového kurzu kreslení designérskými popisovači

 

víkendový kurz kreslení copic fixy

 

Program kurzu sobota:

 1. - 2. hod  seznámení s materiály pro skicování, analýza papíru, markerů a jiných materiálů
 3. - 4. hod   skicování struktur a povrchů ( dřevo, beton, sklo, chrom, mramor, dlažba, cihly)
 5. - 6. hod  samostatná práce - Sketch plan (půdorys) garsoniera - rendering

Program kurzu neděle:

 1. - 2. hod  ztvárnění textilních materiálů ( kůže a kožešina)                                        
  3. hodina  skici zeleně, značky pro půdorys zadrady
 4. - 5. hod  samostatná práce -  rendering interiéru
  6. hodina  závěrečné sepsání vhodného materiálu pro sketchinga

 

Na Vaší návštěvu kurzu nejen pro designéry, dekoratéry, bytové návrháře a studenty se těší elenkeller.com

Plzeň  -  Beroun  -  Praha

skicování, půdorys garsoniéry, stylefile marker