Měsíční kurz kreslení fixy (Copic, Touch a další) nejen pro designéry

kreslení copic fixy nejen pro designéry

Doba trvání měsíčního kurzu kreslení nejen pro designéry (copic markers) je 4 kalendářní týdny, kdy se setkáváme 1x týdně. Vybíráte si z možností kurzu na dvě hodiny nebo tři hodiny. Začátek a konec kurzu je uveden v tabulce níže. Dny je možné po domluvě různě upravit podle potřeby žáka.

Veškeré pomůcky k výuce jsou v ceně kurzu. Počet žáků: maximálně 4 osoby na kurz. Preferuji osobnější přístup. Přijdte se naučit to co Vás zajímá, zdokonalit to co již třeba umíte a jestli máte nějaké vlastní kresby, vezměte je s sebou a společně se podíváme, jestli by nešlo něco zlepšit. Přjďte se odreagovat od každodenního běhu života a najít třeba nové kamarády.

Platební podmínky kurzu

měsíční kurz kreslení fixy nejen pro designéry platíte na 2x (500,- korun záloha při přihlášení převedená (připsaná) na účet minimálně 5 dnů před začátkem vašeho vybraného kurzu + doplatek v den začátku kurzu před zahájením. Kurz také můžete zaplatit  předem v plné výši. Uvedená cena kurzu je konečná. Na zálohu Vám bude předem vystavena zálohová faktura a následně doklad o doplatku kurzovného. 

Pro rezervaci kurzu se informujte na telefoním čísle: 775 901 161 (elenkeller@seznam.cz). Program kurzu při více vyučovacích hodin denně obohacen o možnost většího procvičování.

informace k platbám a všeobecné podmínky kurzů

Rozpis termínů měsíčního kurzu kreslení fixy 

skicování fixy copic pro designéry - měsíční kurz

Co se v kurzu naučíte?

V prvních hodinách se seznámíte s materiály vhodnými pro práci kresby s fixami. Uděláme analýzu papíru, fixů i jiných uměleckých popisovačů. Vyzkoušíte si na jednoduchých geometrických tvarech stínování za použití jedné fixy (Copic, Touch marker, Stylefile marker, Kurecolor). Napíšeme seznam výtvarných potřeb, tím dost ušetříte, protože vyselektujeme jen to nejlepší pro Vás, s čím se Vám bude dobře pracovat. 

V následujích hodinách si vysvětlíme jak pracovat s vrženým stínem, která barva na kresleném předmětu je ta opravdu reálná, která je ve stínu a na kterou dopadá nejvíce světla. Podle Vaší zručnosti se budeme postupně fixami učit znázorňovat textury, materiály, struktury, nábytek a pokud vyšetříme čas, budeme "vybarvovat" interiéry dle získaných dosavadních zkušeností.

kresba copic fixy, povrchy a materiály

 

Možné rozšíření termínů o doučování perspektivy interiéru nebo produktového designu

Místo konání kurzu Plzeň - Lobzy je ul. Rolnické nám., parkování je hned u objektu.

Místo konání kurzu Beroun - Králův Dvůr je ulice Na Poříčí, parkování je hned u objektu.

Místo konání kurzu Praha 3 - Vinohrady je ulice Přemyslovská, rozhraní Vinohrad a Žižkova.

Na Vaší návštěvu kurzu nejen pro designéry se těší elenkeller.com

Pro bližší informace mě kontaktujte na tel.č. 775 901 161 nebo pište na e-mail elenkeller@seznam.cz

Plzeň  -  Beroun  -  Praha