Dvouvíkendový kurz kreslení fixy nejen pro designéry a návrháře

Vzhledem k dosavadním zkušenostem s výukou ve víkendovém kurzu kreslení fixy, jsem se rozhodla pro dvouvíkendové kurzy. Pro méně zkušené "malíře" tak vznikne dostatek času na výklad vícero textur, materiálů, povrchů a jejich následné procvičení. Cena je oproti víkendovému kurzu zvýhodněna. 

skicování textur a povrchů

2 víkendy a naučíte se základům kresby fixou

Doba trvání kurzu kreslení nejen copic a touch markers jsou čtyři dny - sobota, neděle první víkend a sobota, neděle následující víkend. Čas výuky 6 hodin denně + 1 hodina pauza (od 10.00hod - 17.00hod). Začátek kurzu v 10.00hod v sobotu první víkend (dvouvíkendového kurzu) a předpokládaný konec kurzu následující víkend, po prvním víkendovém kurzu, v neděli v 17.00hod. Počet výukových hodin 24. Veškeré pomůcky k výuce v ceně kurzu + malý dárek pro Vás v závěru kurzu na Vaše budoucí kresby a skici. Počet žáků: maxiálně 4 osoby na kurz. Preferuji osobnější přístup. 

Pro rezervaci kurzu nejen pro bytové designéry, dekoratéry a návrháře se informujte na telefoním čísle: 775 901 161. Kurzovné se platí na 2x dle dohody. První platba probíhá na začátku kurzu první výukovou hodinu a následná platba se domluví pri první hodině. Uvedená cena kurzu je konečná. Na částku kurzovného Vám bude vystaven doklad. Nejsme plátci DPH. Při předem omluvené hodině máte hmožnost nahrazení zameškaného termínu.

Rozpis 4 termínů dvouvíkendového kurzu v Praze a v Plzni

dvouvíkendový kurz kreslení nejen copic fixy

  • Místo konání Plzeň - Lobzy, ul. Rolnické nám., parkování možné hned u objektu.
  • Místo konání Praha 3 Vinohrady, ul. Přemyslovká, rozhraní Žižkova a Vinohrad.

 

Plzeň       Beroun       Praha

perspektiva interiéru kresba fixem