Čtvrtletní kurz kresba a skica fixy (Copic, Stylefile, Touch, Kurecolor)

designérské popisovače - copic, touch, stylefile marker

Doba trvání čtvrtletního kurzu kreslení nejen pro designéry a návrháře (copic fixy) je 12 kalendářních týdnů (1x týdně), kdy se setkáváme stále ve stejný den, dle Vašeho výběru kurzu. Den, cena a začátek kurzu je uvedený u datumu konkrétního kurzu v tabulce níže.

Veškeré pomůcky k výuce v ceně kurzu (např. Touch marker, Copic sketch, Copic chiao, Kurecolor, Finecolor, suchý měkký pastel v tužce, pastelky Derwent, elektrická guma, tenká guma v tužce). Počet žáků: maximálně 4 osoby na kurz. Preferuji osobnější přístup. Program kurzu při více vyučovacích hodin denně je obohacen o možnost většího procvičování.

Pro rezervaci kurzu nejen pro bytové designéry, dekoratéry a návrháře se informujte na telefoním čísle: 775901161  nebo pište na e-mail elenkeller@seznam.cz  

Platební podmínky kurzu:

čtvrtletní kurz kresba s skica fixy platíte na 3x (500,- korun záloha při přihlášení převedená (připsaná) na účet minimálně 5 dnů před začátkem vašeho vybraného kurzu + 2x doplatek. První polovinu doplatku z ceny kurzovného platíte v den začátku kurzu před zahájením a druhou polovinu zbylého doplatku ceny kurzu platíte dle předchozí domluvy s lektorem. Kurz také můžete zaplatit  předem v plné výši. Uvedená cena kurzu je konečná.

Na zálohu Vám bude předem vystavena zálohová faktura a následně doklad o doplatku kurzovného. 

informace k platbám a všeobecné podmínky kurzů

 

Rozpis termínů čtvrtletního kurzu

kresba Copic fixy nejen pro designéry

kresba a skica copic fixy

    Program čtvrtletního kurzu kreslení fixy (nejen Copic)

  • 1. den - seznámení s materiály pro skicování, analýza papíru, markerů a jiných materiálů, sepsání vhodného materiálu pro sketchinga, ukázka videí, výukové knihy
  • 2. den - procvičování stínování na jednoduchých geometrických tvarech za pomocí jedné umělecké fixy, tahy fixama, skicování struktur (dřevo, leštěné dřevo, sklo) a následné procvičování na konkrétním kusu nábytku
  • 3. den - skicování struktur a povrchů (beton, mramor, dlažba, lesklá dlažba, cihly, kámen, chrom). Procvičení na šablonách - domečky.
  • 4. den - ztvárnění textilních materiálů (kůže, kožešina, látka, průsvitná látka). Procvičení textiliích na kresbě nábytku a oken.
  • 5. den - sketch plan (půdorys) garsoniera - rendering - ztvárnění povrchů a struktur do předkresleného půdorysu podle dosavadních vědomostí
  • 6. den - skicování zeleně, značky pro půdorys zahrady, rychloskici květinových dekorací a stromů
  • 7. den - základy vrženého stínu 1. část
  • 8. den - základy vrženého stínu 2. část
  • 9. den - rendering interiéru buď vlastní kresby a u méně zručných malířu do předkreslené předlohy prostoru
  • 10. den až 12. den - prohlubování vědomostí dle přání klienta např. perspektivní sítě, technická isometrie, odrazy (reflexe)

Na Vaší návštěvu kurzu nejen pro bytové návrháře a designéry se těší elenkeller.com

 

Plzeň  -  Beroun  -  Praha

Jednoúběžníková perspektiva interiéru