Elen Keller

Kurzy kreslení uměleckými fixy a designérskými popisovači (copic, touch markers, promarker) nejen pro bytové designéry, dekoratéry a návrháře zajišťuji ve městě: 

Plzeň, Beroun, Praha a okolí.

Možná soukromá výuka nebo doučování perspektivy.

elenkeller kurzy kreslení nejen pro designéry - kontakt

 

Podmínky kurzu (workshop, víkendový)

Pokud se nemůžete na Vámi vybraný kurz dostavit z jakéhokoliv důvodu v den termínu daného kurzu, je nutné se omluvit minimálně tři dny předem před zahájením kurzu. Při nedostatečně včasné omluvě (3dny) na Vámi vybraný víkendový kurz nebo workshop (například se omluvíte den před nebo týž den v zahájení kurzu) se stává kurz neplatným a  záloha na kurzovné ve výši 500,- korun propadá  ve prospěch pořadatele kurzu - elenkeller.com a je nevratná.

Náhradní termín kurzu (workshop, víkendový), pokud je Vaše omluva z původně vybraného datumu kurzu s dostatečným předstihem (více jak 3dny), je po společné domluvě nejbližšího možného nového plánovaného kurzu samozřejmostí.

 

Nahrazování lekcí kurzu (měsíční, čtvrtletní)

V průběhu trvání Vámi vybraného kurzu (měsíční,čtvrtletní) máte možnost náhrady při předem řádně omluvené lekci Vašeho probíhajícího kurzu v jiném termínu, po domluvě s lektorem. Pokud se nemůžete z jakéhokoliv důvodu dostavit na svou pravidelnou výukovou "hodinu", omluvte se předem nejpozději jeden den (24hod) před začátkem lekce Vašeho zaplaceného kurzu prostřednictvím e-mailu elenkeller@seznam.cz nebo telefonu: 775 901 161.

Právo na změnu termínu kurzu si vyhrazujeme v případě závažného důvodu například onemocnění lektora. O případné změně termínu Vás budeme informovat.

e-mailová adresa: elenkeller@seznam.cz 

telefonní číslo: 775 901 161 

bankovní číslo účtu KB pro platbu záloh nebo kurzovného: 0100/511837340247

IČO: 053 79 695 - nejsem plátce DPH

 

                   

www.elenkeller.com

kreslená vizualizace interiéru